MALICKA Daria (ur. 1985)
kolaż, papier
21x14,5 cm (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALICKA Daria (ur. 1985)
kolaż na papierze, 29 x 23,5 cm
MALICKA Daria (ur. 1985)
kolaż, 32,3 x 24,3 cm, 2016
MALICKA Daria (ur. 1985)
kolaż, 23 x 19 cm, 2014
MALICKA Daria (ur. 1985)
collage/papier milimetrowy, 29 x 22 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Daria Malicka `Hidden Structure`, 2015`