CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej na płótnie, 46 x 38 cm
sygn. p.d.: CZARSKA 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZARSKA Monika (ur. 1978)
kolaż, rysunek, płótno, 50x23 cm
sygn. p.d.: M.Czarska 2009
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej, płótno;
50 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na blejtramie: #3 / Love Monika Czarska/ 2006
Prace były prezentowane na wystawie autorskiej w Łodzi w 2006 roku w Galeria 4 Kultur oraz rok później na autorskiej wystawie Malarstwo i grafika w Galerie Salustowicz w Bielefeld.
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej, tusz, kredka, płótno, 34x24 cm
sygn. p.d.: Czarska 2010
CZARSKA Monika (ur. 1978)
akwarela, ołówek, płótno, 24x34 cm,
sygn. na licu p.d. /Czarska 2010/
CZARSKA Monika (ur. 1978)
CZARSKA Monika (ur. 1978)
CZARSKA Monika (ur. 1978)
sygn. p.d.,
olej, collage, płótno,
40x50 cm
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika mieszana, płótno, 80 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Czarska / 2010 oraz odcisk kciuka
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej, płótno;
120 x 110 cm;
sygn. p. d.: Czarska i odciskiem prawego kciuka
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej, płótno,
120 x 110 cm,
sygn. p.d.: Czarska i odciskiem prawego kciuka
CZARSKA Monika (ur. 1978)
Olej, płótno;
120x110 cm
Sygn.p.d.: czarska 2010 i odcisk kciuka oraz na krośnie: MONIKA CZARSKA/ 2010
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika mieszana, płótno,
80 x 120 cm;
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej/płótno,
100 x 120 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika własna, płótno,
40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Czarska / 2010
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika mieszana, płótno,
110 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Czarska 2009 oraz odcisk kciuka
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika mieszana, płótno, 110 x 120 cm;
CZARSKA Monika (ur. 1978)
technika własna, płótno, 40 x 30 cm;
CZARSKA Monika (ur. 1978)
olej, płótno;
120 x 110 cm;
sygn. p.d.: Monika Czarska oraz odciskiem prawego kciuka