HAENGER Max
cena wywoławcza: Wykup abonament
HAENGER Max
olej, deska,
8.7 x 13.7
sygn. p.d.: M Hänger
HAENGER Max
olej, sklejka,
18.3 x 22.5 cm
sygnowany p.d.: M Hänger sen | München
HAENGER Max
olej, płótno,
31 x 23.5 cm
sygnowany p.d.: M Hänger | München
cena wywoławcza: 3 000 PLN
HAENGER Max
olej, deska
10.8 x 19.8 cm
sygnowany p.d.: M. Häenger
Na odwrocie napis kredką: 3490.
HAENGER Max
olej, deska
10.8 x 19.3 cm
sygnowany l.d.: M. Häenger
Na odwrocie napis kredką: 3480
HAENGER Max
NA PODWÓRKU - KURY I PAW, po 1920
olej, sklejka
18 x 24 cm
sygnowany p.d.: M. Hänger sen (.)
HAENGER Max
olej, sklejka
18 x 23 cm
sygnowany p.d.: M. Hänger.
HAENGER Max
olej, płótno,
20.3 x 30.5 cm
sygnowany l.d.: M Hänger M
HAENGER Max
olej, deska,
17.5 x 23.9 cm
sygnowany l.d.: M. Hänger seni(..)
HAENGER Max
PEJZAŻ Z TORFOWISK W OKOLICACH DACHAU
olej, papier naklejony na sklejkę,
20.9 x 29 cm
sygnowany p.d.: M. Hänger Se(...)
HAENGER Max
olej, tektura,
10.3 x 16.2 cm
sygnowany p.d.: M. Hänger senr | Munch
HAENGER Max
olej, deska,
12 x 17.5 cm
sygnowany p.d.: M. HAENGER