ANDREE Rudolf (1887-1970)
Olej, płótno; 51 x 40,5 cm
Sygnowany p.d.: RAndree
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
ANDREE Rudolf (1887-1970)
olej, płótno,
61 x 81 cm;
sygn. p. d.: RAndree;
na odwrocie autorski napis czerwoną farbą: Chioggia/ b.[ei] Venedig/Original gemalt/ von Rud. Andree oraz numer 18502
ANDREE Rudolf (1887-1970)
Olej, płótno;
80,3 x 70,7 cm
Sygnowany p.d.: R. Andree
Na odwrocie napis: Rud. Andree - Chioggia Venedig
ANDREE Rudolf (1887-1970)
olej, płótno,
60 x 80 cm;
sygn. p. d.: R Andree
Na odwrocie: Gandria/ bei Lugano/ Originalgemaelde/ von Rud. Andree