BORKOWSKA-NIEMOJEWSKA Krystyna
rysunek, wydruk archiwalny / papier, 20 x 20 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier,
29,5 x 21 cm,
sygn.
rysunek, papier,
30 x 40 cm,
sygn.
akwarela/papier,
29,5 x 21
rysunek, tusz / papier,
29,5 x 21 cm,
sygn.
tech.mieszana/papier,
29,5 x 21 cm,
sygn.
rysunek, tusz lawowany / papier, 29,5 x 21 cm, sygn.
olej / płótno, 50 x 40 cm, sygn.