ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia; wym. planszy: 232 x 305 mm; sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Grafika z albumu"Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia; wym. planszy: 232 x 305 mm; sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Pod tytułem wiedeński adres uprzywilejowanego dystrybutora publikacji. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia; wym. planszy: 200 x 272 mm;
sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Złożenie 4 widoków: 1. Młyn i zamek w Lanckoronie, 2. Kościół w Stryszowie, 3. Zamek w Suchej Beskidzkiej, 4. Zamek w Zatorze. Niżej tytuł w jęz. niemieckim, legenda do ilustracji oraz nota wydawnicza. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
Kraków Widok z Krzemionek, ok 1850
Staloryt;
wym.: 255 x 465 mm;
nie sygn.
Grafika jest stalorytniczym naśladownictwem litografii wykonanej przez F. Sandmanna wg rysunku R. Alta (wydanej w Wiedniu przez L. T. Neumanna); wersję w stali wykonał angielski grawer James Shury dla wiedeńskiego wydawnictwa Conrada A. Hartlebena.
ALT Rudolf (1812-1905)
sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Niżej tytuł w jęz. niemieckim i nota wydawnicza. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. komp.: 140 x 200 mm;
sygn. pł. l.d:
R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek lith. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842. Grafika naklejona na stary podkład. (il. s. 27)
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. komp.: 140 x 200 mm;
sygn. pł. l.d:
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia; wym. planszy: 207 x 281 mm; sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. [?] Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. planszy: 232 x 305 mm;
sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek lith. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. planszy: 232 x 305 mm;
sygn. pł. l.d: R. Alt del, śr.: K.k. Chromolitographie von Aloys Leykum in Wien p.d.: Jos. Zahradnicek senior lith. Grafika z albumu "Das pittoresche Öestereich", Wien 1842.
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. planszy: 232 x 305 mm;
ALT Rudolf (1812-1905)
Chromolitografia;
wym. planszy: 232 x 305 mm;