RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.: 'Rapsa'
cena wywoławcza: Wykup abonament
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: 'Rapsa'
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: 'Rapsa'
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, płyta, 55 x 75 cm (w oprawie 62 x 82 cm),
sygn. p.d.: 'Rapsa'
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'Rapsa'
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
akryl, karton, 39 x 29 cm (w oprawie 60 x 50 cm),
sygn. p.d.: Rapsa
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
sygn. p.d.: Rapsa
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
akryl, karton, 58 x 49 cm (w oprawie 75 x 66 cm),
sygn. l.d.: Rapsa
RAPSA Krzysztof (ur. 1959)
technika mieszana, karton, 33 x 33 cm,