RACZYŃSKA Weronika (ur. 1978 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
alkid, płótno, 24 x 33 cm
alkid na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
alkid, płótno,
18x24,
sygn. na licu monogramem wiązanym w prawym dolnym rógu,opisane na odwrocie /WERONIKA RACZYŃSKA UZDROWISKO VIII ALKID NA PÓŁTNIE 18X24 cm/
akryl, płótno,
140 x 120 cm;
sygn. p. d.: W
opis na odwrociu: WERONIKA/ RACZYŃSKA/ BULTERIER/ akryl/płótno, 140 x 120 cm
Alkid, płótno;
18 x 24 cm
Sygn. l.g. monogram w kwadracie
Na odwrocie: WERONIKA/ RACZYŃSKA/ UZDROWISKO IV/ ALKID NA PŁÓTNIE/ 18 x 24 cm
Akryl na tekturze
54x41