HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, sklejka
30,3 x 40,2 cm
sygn. charakterystycznym "rozciągniętym" podpisem p.d.: Heimig
cena wywoławcza: Wykup abonament
HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, sklejka
29,5 x 39 cm (w świetle ramy)
sygn. charakterystycznym "rozciągniętym" podpisem l.d.: W. Heimig
Na odwr. nalepka antykwaryczna z nadrukiem: Kunsthaus Bühler | STUTTGART O. AM EUGENSPLATZ WAGENBURGSTR. 4.
Na nalepce tekst maszynopisu: Walter Hemig | (1881-1956) | Düsseldorf | "Die Novelle". Ponadto napisy niebieską kredką: 1271 oraz [przekreślone] 1161.
HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, płyta spilśniona
30 x 40 cm
sygn. charakterystycznym "rozciągniętym" podpisem p.d.: W. Heimig
HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, sklejka, 56,4 × 56,4 cm
sygn. i dat. l. d.: W. Heimig 35
HEIMING Walter (1881 - 1955)
HEIMING Walter (1881 - 1955)
Olej, sklejka; 31 x 41 cm
Sygnowany l.d. charakterystycznym, stylizowanym podpisem artysty: Heimig
Na odwrocie drukowana nalepka Kunsthaus Bühler Stuttgart z opisem pracy
HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, sklejka,
30 x 30
sygn. l.g. charakterystycznym podpisem artysty: Heimig
HEIMING Walter (1881 - 1955)
olej, deska,
36.5 x 42.5
sygnowany l.g.: W. Heimig
na odwr. nalepka (druk) z tekstem: Heimig, Walter "Zwei Balldamen"