BOGUSŁAWSKI Tadeusz (1898 - 1963)
Rynek w Kazimierzu Dolnym, 1958 r.
akwarela, papier, 59 x 46,5 cm, sygn. i dat. l.d.: Tadeusz Bogusławski 1958 - Kazimierz Dolny
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, karton, 45 × 57 cm
sygn. i dat. l. d.: Tadeusz Bogusławski Krynica Morska 1958
Dunajec pod Krościenkiem, 1955
akwarela, papier, 47 x 58 cm (w świetle ramy);
opisany i sygn. l. d.: Dunajec pod Krościenkiem - wrzesień 1955 r. Tadeusz Bogusławski
akwarela, papier,
47 x 58 cm (w świetle ramy);