KALKOWSKI Filip (ur. 1979 r., Gdańsk)
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. p.d.: F.K. 2012 oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Podzielony świat i inne karolińskie impresje, 2011
olej, płótno, 70 x 50 cm; obraz powstał na międzynarodowym plenerze na Białorusi latem 2011
olej/płótno, 160 x 180 cm
sygnowany p.d.: `F.K. | 2009`
na odwrociu opisany: `FILIP | kalkowski`
olej, płótno,
70 x 50 cm; obraz powstał na międzynarodowym plenerze na Białorusi latem 2011
olej, płótno,
130 x 97 cm; sygn.
olej, płótno;
73 x 54 cm;
sygn. p. d. Kalkowski
olej, płótno;
90 x 70 cm;
sygn. l.d. oraz na odwrocie