DOMŻALSKI Andrzej (ur. 1945 r.)
Olej na płótnie, 100 cm x 130 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
W podróży na drugi kontynent, 2019 r.
olej na płótnie, 140 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2019’
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „W PODRÓŻY NA DRUGI KONTYNENT” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | And. Domżalski’
W poszukiwaniu raju na ziemii, 2019
Olej na płótnie, 100 cm x 140 cm
Kapelusze na wietrze, z cyklu Latawce
Olej, akryl, płótno, 130 x 90 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2019 i opisany na odwrocie.
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Andrzej Domżalski 2018 r.’
opisany na odwrociu: ‘TYTUŁ: | „POWER LADY” | AUTOR: | ANDRZEJ DOMŻALSKI | ROK 2019 | Andrzej Domżalski’
olej/płótno, 150x100 cm
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 140 x 100 cm
olej na płótnie, 130 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 18’
opisany na odwrociu: ‘Tytuł: AKT W BŁĘKICIE, Autor: ANDRZEJ DOMŻALSKI, Rok: 2019, And. Domżalski’
olej, akryl na płótnie, 130 x 100 cm
akryl na płótnie, 130 x 90 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘And. Domżalski 2018 r.’
Opisany na odwrocie: ‘ANDRZEJ DOMŻALSKI „AKT” ROK 2018’
Olej, akryl, 130 x 90 cm, 2018 r.,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2018 oraz na odwrocie.
olej na płótnie, 100 x 130 cm
akryl, olej na płótnie, 130 x 80 cm
Sygnowany p. d. róg.
akryl na papierze, 80 x 60 cm
olej, akryl na płótnie, 130 x 90 cm
olej na płótnie, 130 x 90 cm
olej na płótnie, 130 x 90 cm
Olej, akryl, płótno, 130 x 80 cm,
sygn. p.d.: And. Domżalski 2017 i opisany na odwrocie.