GARWATOWSKI Stefan (1931 Warszawa - 2019)
Powrót do Warszawy, circa 1956 r.
olej/płótno, 115 x 200 cm
na odwrociu opisany: 'Garwatowski | "Powrót do Warszawy"'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno naklejone na tekturę; 76 x 122 cm
Sygnowany l.d.: SG; opisany na odwrocie
*opłata droit de suite
WILKI NAD STRUMIENIEM W ZIMOWYM PEJZAŻU
Olej, płyta;
64,5 x 89,5 cm
Sygnowany l.d.: S.G.
Olej, płótno; 61 x 50,5 cm
Sygnowany l.d.: S.G.
Na odwrocie napis: KSIĄŻĘ LEON SAPIEHA | S.G.