SITAK Kamila
cena wywoławcza: Wykup abonament
SITAK Kamila
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'KAMILA | SITAK'
SITAK Kamila
SITAK Kamila
SITAK Kamila
SITAK Kamila
Akryl/płótno
100x70
SITAK Kamila
Akryl/płótno
50x50
SITAK Kamila
Akryl/płótno
50x40
SITAK Kamila
akryl na tekturze
50x70cm
2008
SITAK Kamila
akryl na tekturze
69x59cm
2004
SITAK Kamila
akryl na tekturze
65x49cm
2008