POCZĘTA Paulina (ur. 1980, Zawiercie)
akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
z cyklu Gry: Kółko i krzyżyk, 2013
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. przód: PP13 i na odwocie
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. u dołu
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. śr.d.: "PP15" i na odwrocie
Nie zmuszaj się do Niczego, 2015
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 20 x 20 cm,
sygn. pd. PP 14 oraz na odwrocie
olej, płótno, 20 x 20 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60x30 cm
opisany na odwrocie: Paulina Poczęta `12 Wróbel II
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 30 cm,
sygn. na odwrocie: Onanizm prowadzi do ślepoty, 2015, Paulina Poczęta
akryl, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. na odwrocie: Wuzetka 2015 Paulina Poczęta
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2013
akryl, płótno, 40 x 30 cm,
sygn. p.d.: PP14. oraz na odwrocie
Pyza na polskich dróżkach, 2011
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
sygn.: p.d.PP11 oraz na odwrocie: Paulina Poczęta 2011. "Pyza na polskich dróżkach"
akryl, płótno, 60 x 30 cm,
sygn.: PP12 i na odwrocie: Paulina Poczęta '2012
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn.: P.Poczęta10 oraz na odwrocie: 2010.Paulina Poczęta "Bujaj się mała,..nawet to lubię"