ŁAZAR-MASSIER Magdalena (ur. 1976)
akryl, płótno, 80 x 100 cm
opisany na odwrocie: MAXIKING 2009 Magdalena Łazar-Massier
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100x80 cm
na odwrocie nalepka autorska
olej, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Łazar-Massier 2015
akryl, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: Łazar Massier
akryl, płótno, 80x120 cm
sygn. na licu: Massier Łazar, opisany na odwrociu: z cyklu Maxiking, Ł. Massier 2009
akryl, malarstwo, 52x3,2 cm
akryl/płótno, 80x100 cm
sygn. na odwrocie: Łazar-Massier/2012/Magdalena Łazar Massier/2012
technika mieszana, płótno;
30 x 40 cm;
sygn. p.d.: Łazar Massier