KARPIŃSKA Magdalena (ur. 1984)
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera żółtkowa na papierze, 29 x 21 cm
tempera jajeczna/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'MAGDALENA KARPIŃSKA '2014'
tempera żółtkowa/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAGDALENA KARPIŃSKA '2015'
tempera żółtkowa/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M.K | MAGDALENA KARPIŃSKA '2013'
sygnowany i datowany na blejtramie: 'MAGDALENA KARPIŃSKA '2013'
sygnowany i datowany na blejtramie: `MAGDALENA KARPIŃSKA `2013`
tempera żółtkowa, papier, 21x14 cm w świetle oprawy, rama sosnowa 45x33 cm
sygn. na odwrocie, a także z tyłu oprawy
tempera jajkowa, malarstwo,
13x13, z ramką 25,5x25,5 cm
tempera jajowa, płótno, 73x92 cm