ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. na odwrociu
technika własna, płótno
30x30 cm, 30x30 cm, 30x30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. p.d.
akryl, płótno
90.5x50
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. na odwrociu
olej, szlagmetal, lakier, emulsja, deska preparowana
70.5x30 cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. na odwrociu
olej, lakier, emulsja, deska preparowana
40x18 cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. na odwrociu
akryl, tempera, deska
40.5x20.8 cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
100x50
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn.na odwrociu
technika mieszana, płótno
50x70
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn.
gips patynowany, technika własna
27x8.5x8.5cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn.na odwrociu
akryl, płótno
38x46cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
Martwa natura z pomarańczą (2008)
sygn.p.d.
technika własna, płótno
88x125cm
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
Martwa natura z czaszką i kasztanami (2010)
sygn. p.d.
olej, płótno
55x80
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. p.d.
akryl, olej, płótno
45x60.5
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. dat. p.d.
technika mieszana, płyta
80x60
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
sygn. dat. l.d.
akryl, olej, płótno
55x46
ADAMIAK Anna (ur. 1982 r.)
Martwa natura z jabłkami (2010)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
30x30