SIEDLARZ Paulina (ur. 1984 r., Nowy Sącz)
olej/płótno, 85 x 110 cm
na odwrociu opisany: `P. Siedlarz 2013 | WITAMY W NOWY SĄCZU`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50x60 cm
opisany na odwrocie: Siedlarz 12
olej/płótno, 60 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MGŁA | P. Siedlarz | 2012`
olej, płótno, 65 x 80 cm,
praca sygnowana na odwrocie: P.Siedlarz `13 |AGREGAT
olej/płótno, 115 x 145 cm
na odwrociu opisany: `P. Siedlarz | WÓZKI | 2011`
olej/płótno, 80 x 105 cm
na odwrociu opisany: `Paulina Siedlarz | "Plastik, Puszki` | 80x105 | 2011`
olej/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `P. Siedlarz | PKPZ-NE`12`
olej/płótno, 75x110 cm
sygn. na odwrocie: PAULINA SIEDLARZ/Stacja benzynowa/75x110/2011/P.Siedlarz
Stacja benzynowa - Kraków, 2012 r.
olej/płótno, 75 x 110 cm
na odwrociu opisany: `P. Siedlarz | BLISKA KRAKÓW | `12`
olej, płótno,
45 x 40 cm;
na odwrocie napis autorski: P. SIEDLARZ 07
olej/płótno, 60 x 75 cm
na odwrociu opisany: `Paulina Siedlarz | "Martwa natura" | 60 x 75 cm 2011`
olej/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: ' P. Siedlarz | 2009 | "Drzewo" '
Dominika B. usiadła na kolanach Pawła C., 2011 r.
olej/płótno,
70 x 90 cm
na odwrociu opisany: `P. Siedlarz 2011 | Dominika B | Paweł C`
olej/płótno,
135 x 95 cm
na odwrociu opisany: ` " Rozmowa" 135 x 95 | 2011 PAULINA SIEDLARZ`
olej/płótno,
120 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
olej, płótno,
68 x 89 cm
olej/płótno,
140 x 120 cm
sygnowany na odwrociu
olej/płótno,
175 x 135 cm
olej/płótno,
38 x 33 cm
sygn. i dat. na odwrociu: `Paulina Siedlarz | "Stacja benzynowa 2009"`