CZAJKOWSKI Ludwik (1895 - 1961)
pastel, papier; 24,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: L. Czaykowski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. p. d.: L. Czaykowski;
przed konserwacją.
Pejzaż z południowej Francji [Lazurowe wybrzeże], 1960
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Côte d`Azur / L Czaykowski / 60;
na krośnie stempel: 15 P, na odwrocie nalepka z galerii Villa La Fleur.
Anemony w szklanym wazonie, 1957 r.
olej/płótno, 40,5 x 37,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `L. Czaykowski | 57`
Sepia papier, 45,5 x 39 cm,
sygn. czaj p.d.: L. Czaj 1950,
na odwrocie naklejka autorska.
olej/płótno,
50 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany: `Cote d`Azur | L. Czaykowski | 1960`
Estymacja: 10 000 - 15 000
olej/płótno,
50 x 65 cm
olej, płótno, 65 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: Lud. Czajkowski / 1926.
PEJZAŻ Z POŁUDNIOWEJ FRANCJI, 1960
olej, płótno,
50 x 65 cm
sygnowany p.d.: Côte d`Azur | L Czaykowski | 60
na krośnie stempel 15 P