VOLKWEIN Helmuth Andreas (1920 Monachium - 2003 Monachium)
Olej, płótno; 35,5 x 31 cm
Sygnowany p.d.: H. A. Volkwein
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 60 x 51 cm
olej, płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: H. A. VOLKWEIN
Na odwrocie - częściowo ukryty pod krosnem - duży stempel z czytelnym fragmentem napisu: MöNCHEN MALLEINEN
olej, płótno,
70 x 80 cm
olej, płótno,
70.5 x 60.5 cm
olej, płótno
70 x 80 cm
olej, płótno,
80.3 x 70.3 cm
sygnowany p.d.: HELMUTH A. VOLKWEIN
olej, płótno,
80.5 x 70 cm