ADLER Edmund (1876 Wiedeń - 1965 Mannersdorf am Leithegebirge)
olej, płótno; 26,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Edmund A. Rode;
Obraz po konserwacji.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 47,3 x 31,8 cm
sygn. p.d.: Edmund Adler
na odwrocie, na dolnej listwie krosna napis ołówkiem: 3437
olej, płótno
67,5 x 56 cm
sygn. p.d.: Edmund Adler
Na górnej listwie krosna napis kredką: nr. 602
olej, płótno,
67.5 x 56.5 cm
sygnowany p.d.: Edmund Adler
cena wywoławcza: 15 000 PLN
olej, płótno,
56 x 69 cm
sygnowany p.d.: [
..] Adler
sygnatura przetarta; w partii imienia [Edmund] widoczne drobne ślady podpisu