CZARNECKA Marta (ur. 1991, Tarnowskie Góry)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Chorwacja 2013, z cyklu Re-interpretacje, 2014
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej/ płótno, 100 x 120 cm
sygn. na odwrocie: "Grecja 2014 r"/ Marta Czarnecka/ 2014 r.
olej/ płótno, 100 x 120 cm
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie, opis autorski
olej, płótno, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn.
Olej na płótnie
100x100 cm
fotografia cyfrowa
30x40
fotografia cyfrowa
30x40
fotografia cyfrowa
30x40