NAŁĘCZ-JAWECKI Ryszard (ur. 1942 r., Modzele)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno;
45,5 x 60,5 cm
Na blejtramie napis: R. NAŁĘCZ-JAWECKI | NAJARY 1975 r.
Akryl; płótno
50,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Najary | 75
Na blejtramie napis: NAJARY "U schyłku dnia" | Ryszard NAŁĘCZ-JAWECKI.
Na odwrocie napis: L / 0 /1/II
Na krosnach nalepka z XIV Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa Bielska Jesień 1976
Akryl; płótno
45,5 x 60,5 cm
Akryl; płótno
50,5 x 65,5 cm
Sygnowany p.d.: Najary | 75
Na blejtramie napis: NAJARY "Przed nadejściem nocy II" 1975 |Ryszard NAŁĘCZ-JAWECKI.
Na odwrocie napis: L / J. /1/II
Akryl; płótno
76 x 90,5 cm
Sygnowany p.d.: Najary | 75
Na odwrocie nalepka: XIII Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Bielska Jesień 1975