BOJARA Michał (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 50x61 cm
opisany na odwrocie: Michał Bojara WISŁA WARSZAWA 2014 AKRYL PŁÓTNO 50x61
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: 2016 M. Bojara MAGAZINE DESIGN OKLADKA 50x70 AKRYL/PŁÓTNO
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 50x70 cm
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 81x65 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA 2015 W.C.B.T.S. Z CYKLU - MEMY SASHA GREY / AKRYL PŁÓTNO 65x81
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: 100x 81 2015 Michał Bojara KUBUŚ P.
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: TATA PROSIACZEK MICHAŁ BOJARA PROSIACZEK 2015 AKRYL
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 92x73 cm
opisany na odwrocie: KOŃ 2015 alryl płótno Michał Bojara
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej na płótnie, 100 x 100 cm, sygn.
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 54x73 cm
opisany na odwrocie: JAR JAR B/MBoja 2014/ S.W.C.
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
fotografia, tusz, papier akwarelowy, 178x148 cm, nakład 1/1
opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA FOTO/TUSZ/PASTEL 2006 PAPIER AKWARELOWY+EMULSJA ŚWIATŁOCZUŁA UNIKAT 1/1
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
BOJARA Michał (ur. 1979)
olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: M.Bojara 2013 B.Lee 60x80 cm
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 116x116 cm
sygn. na odwrocie: ROBOT CELEBRITIES/116X116/AKRYL/2014/Michał Bojara
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 100x100 cm,
opisany na odwrocie: MICHAŁ BOJARA/ 2010/2011/ QUEEN/ AKRYL PŁÓTNO/ 100x100