DAWIDIUK Małgorzata
technika własna na płótnie, 70 x 30 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWIDIUK Małgorzata
technika własna, mieszana
80 x 120 cm
DAWIDIUK Małgorzata
technika własna na desce
3 sztuki
DAWIDIUK Małgorzata
technika własna
50 x 100 cm
DAWIDIUK Małgorzata
ikona, technika własna
90 x 90 cm
DAWIDIUK Małgorzata
olej, płótno
40 x 120 cm