DĄBROWIECKA-BORYSOWSKA Krystyna
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
Na odwrocie na krośnie napis: ZPAP BYDGOSZCZ
Praca eksponowana na wystawie w Bydgoszczy BWA "Temat muzyczny w polskiej plastyce współczesnej", Bydgoszcz, wrzesień 1966.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
olej, płótno;
81 x 64,5 cm;
olej, płótno, 65 x 81 cm; na odwrocie naklejka z nazwiskiem autorki, tytułem i wymiarami obrazu;
podobny obraz reprodukowany pod nr 59, podpisany Kryst 58 w kat.XV 59/60 Ogólnopolska Wystawa Plastyki Radom
olej, płótno,
100 x 80,5 cm;
sygn. z prawej: Dąbrow 68,
na odwrocie nalepka autorska
olej, płyta pilśniowa, papier-maché, 120 x 150 cm; sygn.,
sygn. dat. i opisany na blejtramie (flamastrem): "POLE GRAWITACJI" K. DźBROWIECKA 1965 PAPIER MACHÉ