JUŁGA Justyna (ur. 1969)
Dzikie wino - szkic II, 2016r.
olej na płótnie, 115x150 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘ J. Jułga,’
Opisany na odwrocie:
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
olej na płótnie, 115x 150 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘J. Jułga 13’
Opisany na odwrocie: Justyna Jułga, Nadwiślańskie łąki, olej na płótnie, 150x115cm, 2013r.
Oprawiony
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
akryl, pastel na kartonie, 70x100 cm
oprawiony
nalepka autorska na odwrocie
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
olej na płótnie, 100x129cm
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
olej na płótnie, 90x110 cm
Sygnowany p. d. róg: J. Jułga 2014, opisana na odwrociu.
JUŁGA Justyna (ur. 1969)
olej na płótnie, 115x150 cm,
sygn. p.d. J. Jułga, opisany na odwrocie