PAZERA Elżbieta
olej, akryl na płótnie
50 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAZERA Elżbieta
olej na płótnie
40 x 30 cm
PAZERA Elżbieta
olej, akryl na płótnie
40 x 50 cm
PAZERA Elżbieta
akryl na płótnie
58 x 40 cm
PAZERA Elżbieta
akryl, płótno, 20 x 40 cm;
sygn. p. d.: EP09; Na odwrocie opis autorski
PAZERA Elżbieta
akryl, płótno, 20 x 40 cm;
PAZERA Elżbieta
akryl, olej
60x40cm
2009
PAZERA Elżbieta
akryl, olej na płótnie
40 x 30 cm
2008