GIL Łukasz
Pejzaż horyzontalny z cyklu U źródła II, 2015
olej, płótno, 100x150 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Gil 2016/17 OLEJ PEJZAŻ HORYZONTALNY Z CYKLU U ŹRÓDŁA II
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIL Łukasz
GIL Łukasz
GIL Łukasz
olej, płyta, 45 x 55 cm,
sygn. na odwrocie
GIL Łukasz
Z cyklu Uskrzydlony, O człowieku
olej na płótnie
70 x 100 cm
GIL Łukasz
olej na płótnie
50 x 130 cm
GIL Łukasz
olej, płótno
70 x 80 cm
GIL Łukasz
olej, płótno
84 x 93 cm
GIL Łukasz
Technika: olej na płótnie
Format: cykl 3 prac, 40x60