BOBER Marcin (ur. 1978)
Z cyklu `Bastard Pop`, Jedz smacznie, tanio, zdrowo, 2004 r.
olej/płótno, 150 x 90 cm
na odwrociu sygnowany i datowany
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno, 88 x 138 cm
sygnowany p.d.: `M. Bober`
na odwrociu opisany
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno, 150 x 90 cm
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej, flamaster, płótno, 30 x 49 cm,
sygn. na odwrocie: M.Bober z cyklu Rze¼nicy 2010
BOBER Marcin (ur. 1978)
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno,
100 x 100 cm
na odwrociu opisany: ` "SYTUACJA NR 1" 2009 olej na płótnie M. Bober`
BOBER Marcin (ur. 1978)
Acid Test z cyklu hayLIFE, 2009 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `M. Bober 09 | ACID TEST z cyklu hayLIFE 2009 rok`
BOBER Marcin (ur. 1978)
BOBER Marcin (ur. 1978)
Czwartek, godzina 13:21 - z cyklu Haylife, 2009 r.
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. BOBER`
opisany na odwrociu
BOBER Marcin (ur. 1978)
akryl, płótno;
40 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: M. Bober 2011 "Nocny patrol"
BOBER Marcin (ur. 1978)
Jedz smacznie, tanio, zdrowo - z cyklu Bastard Pop, 2004 r.
olej/płótno,
150 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
BOBER Marcin (ur. 1978)
Olej, płótno;
70x50 cm
Sygn.na odwrocie: "Kogo kochasz?" M.Bober 2010
BOBER Marcin (ur. 1978)
BOBER Marcin (ur. 1978)
BOBER Marcin (ur. 1978)
akryl, płótno,
35x25 cm,
sygn. i opisany na odwrociu "z cyklu rzeźnicy 2010 M.Bober"
BOBER Marcin (ur. 1978)
akryl, płótno,
35x25 cm,
BOBER Marcin (ur. 1978)
akryl/płótno,
81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Bober`
BOBER Marcin (ur. 1978)
Gówno_01.jpg z cyklu Najlepszy zespół świata, 2010
Akryl, płótno;
27 x 46 cm
Opisany na odwrocie: tytuł "Gówno_01.jpg" z cyklu Najlepszy zespół świata.2010
BOBER Marcin (ur. 1978)
Piotr i Jan, dyptyk z cyklu Rzeźnicy, 2010
olej, flamaster, płótno;
30 x 49 cm;
sygn. na odwrocie: M. Bober, z cyklu Rzeźnicy 2010
BOBER Marcin (ur. 1978)
Lucyferianka, cykl Bastard Pop
Olej, płótno
śr. 85 cm
Sygn. na krośnie Marcin Bober