BALTHUS Klossowski de Balthazar (1908 - 2001)
litografia, papier, 46,8 x 35,6 cm w św. passe-partout, sygn. p. d.: Balthus, num. l. d.: 58/100
cena wywoławcza: Wykup abonament
litografia kolorowa na papierze welinowym, sygnowana i numerowana V/XX przez artystę ołówkiem
45,5 x 35 cm
litografia na papierze welinowym, sygnowana i numerowana V/XX w olowku;
5 x 35 cm
Litografia barwna, kaszerowana; wym. komp.: 472 x 360 mm (plansza: 640 x 515 mm); sygn. oł. p.d.: Balthus, l.d.: 58/100. Grafika wykonana na cele dobroczynne dla organizacji Lekarze Bez Granic; w Atelier Desjobert odbito 100 egz. numerowanych 1-100, 20 egz. I-XX, oraz 1 egz. nienumerowany podarowany do zbiorów Bibliotheque Nationale w Paryżu; załączona kserokopia certyfikatu wystawionego przez artystę.
TEKA GRAFIK DESSINS, wydanie: Paryż, 1994 r.
6 prac - litografia/papier,
75,5 x 56,2 cm (wymiar arkusza)
sygnowany u dołu każda: `Balthus` oraz nr `43/150`
litografia, karton
131 x 91 cm