KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
pastel, papier, 51 X 70 cm;
opisany na odwrocie: INEZ KRUPIŃSKA / WARSZAWA2005 43
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
akwarela, gwasz, papier,
47,5 x 68 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: INEZ KRUPIŃSKA II 2008
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
pastel, papier
51 X 70 cm;
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
Czyńcie dobro, a zło was nie spotka, 2005
ołówek, collage, papier, 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: INEZ KRUPIŃSKA
na odwrocie podpis autorski i data 2005
KRUPIŃSKA Inez (ur. 1968 r.)
technika własna, papier 41 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie napis: INEZ KRUPIŃSKA 2004