ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Zaborowski | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 100 x 120
Sygnowany p.d.: Za_ki
Sygnowany i opisany na odwrocie
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, gwasz, pastel, złocenie, papier; 31 x 50 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p. d.: M. Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Pastel, ołówek, złocenie; 30 x 37 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: M Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Akwarela, gwasz, pastel, ołówek, złocenie; czerwony papier; 29 x 37 cm
Sygnowany p.d.: M Zaborwk
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, pastel, złocenie, czerwony papier; 29,5 x 38 cm
Sygnowany p.d.: M Zaborow
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, gwasz, papier, złocenie; 30 x 37 cm
Sygnowany p.d.: M Zaborow
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, pastel, złocenie, papier; 30 x 38 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Ołówek, gwasz, pastel, złocenie; 30 x 37 cm
Sygnowany p.d.: M. Zabw
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Gwasz, pastel, złocenie, papier; 28,5 x 37,5 (w świetle p-p)
Sygnowany na odwrocie
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
gwasz/pastel/papier, 100 x 70 cm, oprawiony, sygnowany u dołu: 'M.Zaborowski'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
rysunek techn. mieszana / papier, 41 x 29,5 cm, sygn.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
techn. mieszana / papier, 58 x 34 cm, sygn.
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)
olej/płótno, 150 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'M. Zaborowski'
ZABOROWSKI Michał (ur. 1960)