SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
Olej, tektura, 48 x 70 cm,
sygn p.d.: Ottokar Skibiński
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
olej, tektura, 28 x 35,5 cm,
sygn. l. d.: O Skibiński,
na odwrocie nalepka wystawowa ZPAP w Krakowie z tytułem obrazu "Jesienne popołudnie" oraz napis: Jesienne popołudnie 1942
SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
Olej, tektura;
68 x 48 cm w świetle ramy
Sygnowany l.g.: Ottokar Skibiński
SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
olej, tektura,
28 x 35,5 cm,
sygn. l. d.: O Skibiński,
SKIBIŃSKI Ottokar (1900-1980)
olej, tektura, 28 x 35,5 cm,
sygn. l. d.: O Skibiński,