SEDRAC Serge (1891Tibilisi -1974 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Le matin printanier a Orry la Ville
olej, płótno,
46 x 38 cm;
sygn. p. d.
Wystawa: Wystawa artystów francuskich, Paryż 1952
Olej na tekturze
Syg. l.d.
15,5 x 21,5 cm
Gwasz
Syg. l.d.
16 x 20 cm (w świetle passe-partout)
Olej na płótnie
Syg. p.d.
33,5 x 41 cm
Paysage enneigé aux trois arbres
Olej na tekturze
Monogram p.d.
39 x 53 cm
Église Ste Catherine a Honfleur
Olej na płótnie
Syg. p. d., powtórnie sygnowany i zatytułowany na odwrocie
65 x 55 cm
Olej na płótnie
Syg. p. d.
33 x 41,5 cm
Olej na płótnie
Syg. l. d.
55 x 38,5 cm
Olej / tektura
Sygnowany l.d.
26 x 34 cm
Florence : Piazza della Signoria (1957)
Olej / płótno (dublowane)
Sygnowany p.d., datowany i zatytułowany na odwrocie
40 x 48 cm
Olej / płótno
Sygnowany l.d.
3 x 41 cm
olej, płótno, 46 x 61 cm;
sygn. p. d.: S. Sedrac;
na odwrocie napis kredką: Sovid Kiver (?) / par Sedrac