DROZDOWSKI Adam (XX w.)
Fotografia teatralna, 2 poł. XX w.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 17,5 x 12,5 cm
na odwrociu pieczęć autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
DROZDOWSKI Adam (XX w.)
Fotografia ze spektaklu Jacobowsky i Pułkownik, 1957 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 12,5 x 17,5 cm
datowany i opisany na odwrociu: 'PAŃSTWOWY TEATR LUDOWY NOWA HUTA | Dyrektor: Krystyna Skuszanka | Sezon 1956/57 | Sztuka: Jacobowski i Pułkownik | Autor: Fr. Werfel | Reżyser: Jerzy Krasowski | Scenografia: Józef Szajna | Data premiery: 20.Stycz.1957 | Akt: I Scena: zbiorowa'
na odwrociu pieczęć autorska
DROZDOWSKI Adam (XX w.)
Fotografia ze spektaklu Antygona, 1957 r.
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier barytowy, 12,5 x 17,5 cm
na odwrociu pieczęć autorska, Teatr Stary im. Heleny Modrzejewskiej, Kraków, Sofokles, reż. Jerzy Kaliszewski
DROZDOWSKI Adam (XX w.)
fotografia czarno-biała, brom, 23,5 x 17,4 cm;
Na odwrocie pieczęć z ZAIKS-u oraz pieczęć autorska: Adam Drozdowski
DROZDOWSKI Adam (XX w.)
Burza - fotografia ze spektaklu, 1959
fotografia czarno-biała, brom, 17,8 x 23,3 cm;
Na odwrocie pieczęć z Państwowego Teatru Ludowego - Kraków-Nowa Huta z informacjami o spektaklu oraz pieczęć autorska: Adam Drozdowski