VOLOVICK Lazare (Kremenczuk 1902 - 1977 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
60 x 73 cm; ?
sygn. p. d.
Wystawa: Galeria Fauveau-Serret, Paryż w maju 1972 r., Nr kat.9
olej, płótno
sygn. p.d.: Volovick
65 x 92 cm
olej, płótno
sygn. p.d.: "volovick"
38 x 59 cm
proweniencja: atelier artysty
olej, płyta
sygn. p.d.: "volovick"
50 x 35 cm
proweniencja: atelier artysty
olej, płótno
sygn. l.d.: "volovick"
50 x 61 cm
proweniencja: atelier artysty
olej, płótno
61 x 50 cm
proweniencja: atelier artysty
PETITE FILLE ET COIN DE JARDIN
olej, płótno
sygn. l.d.: "Volovick"
100 x 70 cm
olej, płótno
sygn. l.d.: "volovick"
61 x 50 cm
proweniencja: atelier artysty
olej, płyta
sygn. p.g.: "volovick"
55 x 46 cm
proweniencja: atelier artysty
olej, płótno
sygn. l.d.: "volovick"
41 x 27 cm
proweniencja: atelier artysty
NATURE MORTE AU VASE VERT, ok. 1930
olej, płótno
sygn. p.d.: "volovick"
55 x 45 cm
proweniencja: atelier artysty