BĄK Karol (ur. 1961)
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn p.d.: [monogram wiązany] | BAK oraz opisany na odwrocie: KAPŁANKA 2016 KAROL BĄK
cena wywoławcza: Wykup abonament
BĄK Karol (ur. 1961)
olej na płycie, 40 x 50 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
olej na płótnie
50 x 40 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
sucha igła, papier, 32 × 22 cm, (odcisk płyty), 39,5 × 29,5 cm w świetle passe-partout
opis. i sygn. ołówkiem u dołu: "Metamorfoza"/ é/a/Karol Bąk/1987
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
BĄK Karol (ur. 1961)
Olej na płótnie, 40 x 30 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: KB w okręgu / BAK, na odwrocie napis: "W tempie / ciszy".
BĄK Karol (ur. 1961)
Olej, płótno; 40 x 50 cm
Sygnowany p.d.: KB | BĄK
BĄK Karol (ur. 1961)
Tańcząca z gwiazdami z cyklu Galaktyczna, 2016 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: '[monogram wiązany] | BĄK'
opisany na odwrociu, na blejtramie: ' "TANIEC Z GWIAZDAMI" | cykl "GALAKTYCZNA" 2016 KAROL BĄK' i pieczęć autorska
BĄK Karol (ur. 1961)
olej/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany p.d. monogramem autorskim oraz 'BAK'
opisany na odwrociu, na blejtramie: '"TOŻSAMOŚĆ I" 2015 | KAROL BĄK'
OPINIE:
- do pracy dołączony certyfikat autorski
BĄK Karol (ur. 1961)
olej na płycie
40 x 30 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
olej, płótno / 20 x 20 cm / 2014
BĄK Karol (ur. 1961)
olej na desce
30 x 30 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
Olej, deska; 40 x 30 cm
Sygnowany p.d.: monogram artysty | BźK; sygnowany na odwrocie
BĄK Karol (ur. 1961)
Olej, deska; 40 x 30 cm
Sygnowany p.d.: monogram artysty | BźK; sygnowany, opisany na odwrocie
BĄK Karol (ur. 1961)
olej, płyta
30 x 30 cm
BĄK Karol (ur. 1961)
BĄK Karol (ur. 1961)
olej, płótno
70 x 70 cm