HERSZAFT Adam (1886-1942?)
Akwaforta, papier, 20,5 x 28,5 cm (zadruk)
Sygnowany z płyty p.d.: AH; ołówkiem pod ryciną: Adam Herszaft
cena wywoławcza: Wykup abonament
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
drzeworyt/papier, 21,5 x 28 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Adam Herszaft' oraz na klocku l.d.: 'AH' i opisany l.d.: 'Org. drzeworyt'
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
drzeworyt/papier, 19,7 x 27,5 cm
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
tempera na tekturze, 45 x 32 cm,
sygnowany i datowany l.d. "Adam Herszaft 36",
na odwrocie - pejzaż.
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
litografia/papier,
31,5 x 20,5 cm
sygnowany l. d.: `Adam Herszaft`
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
sygn. l.d., sucha igła, 18.4x25
HERSZAFT Adam (1886-1942?)
sygn. l.d., akwaforta, akwatinta, sucha igła, 15x20