DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: ‘WIKTOR | DYNDO / LESSONS | OF DARKNESS | 80x130 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2015’
cena wywoławcza: Wykup abonament
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
technika mieszana, papier
wymiary: bez oprawy: 21 × 29,7 cm, w oprawie: 28 × 36,5 cm
opisany na odwrociu
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno, 35 x 55 cm,
opisany na odwrocie: 'WIKTOR | DYNDO | [CHMURA] BLISKI WSCHÓD| 35 x 55 cm, OLEJ/PŁÓTNO| 2016'
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
gwasz, papier, 24 x 30 cm
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej na płótnie, 22 x 27 cm
sygnowany na odwrociu
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'SCHODY | 120 x 180 CM | OLEJ/PŁÓTNO | 2015 | WIKTOR | DYNDO'
- Prawda leży na dnie naftowego szybu, wystawa indywidualna, Galeria Manhattan Transfer, Łódź, 08.07-02.09.2016
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
The World is A Mess (04), 2017 r.
technika własna/papier, 21 x 29,7 cm
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘WIKTOR | DYNDO | "The World is A Mess (04) | mixed media / papier, 21 x 29,7 cm | 2017, Doha, Quatar | [sygnatura]’
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
The World is A Mess (08), 2017 r.
sygnowany, datowany i opisany na rewersie: ‘WIKTOR | DYNDO | "The World is A Mess (048 | mixed media / papier, 21 x 29,7 cm | 2017, Doha, Quatar | [sygnatura]’
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej na płótnie, 61 x 37 cm, 2015
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej na płótnie, 24x30 cm
sygnowany na rewersie:
‘Wiktor Dyndo, "Samolot bezzałogowy", 24 x 30 cm, olej/płótno, 2010’
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno, 27 x 46 cm, 2009
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno, 40 x 30 cm, 2008
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej/płótno, 54 x 42 cm
opisany na odwrocie: WIKTOR DYNDO "KASZMIR", 54X42CM, OLEJ/PŁÓTNO, 2009
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej/płótno, 18x24 cm
Estymacja: 900 - 1100 zł
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, malarstwo, 46 x 55 cm
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej/płótno,
40 x 70 cm,
sygn.
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
Jerozolima - wzgórze świątynne, 2008
olej, płótno,
160 x 120 cm;
opisany na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/ " KOPUŁA NA SKALE, MECZET AL-AKSA/ ŚCIANA/PŁACZU/ 100 x 150 c,, OLEJ/PŁÓTNO, 2008
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno,
150 x 180 cm;
sygn. na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/ "KWIAT AFGANISTANU"/ 180 x 150 cm, OLEJ/PŁÓTNO, 2008
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno,
100 x 150 cm;
opisany na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/ 100 x 150 cm OLEJ/ PŁÓTNO/ 2010
DYNDO Wiktor (ur. 1983)
olej, płótno,
160 x 120 cm;
opisany na odwrocie: WIKTOR/ DYNDO/ "
KOPUŁA NA SKALE, MECZET AL-AKSA/
ŚCIANA/PŁACZU/ 100 x 150 c,, OLEJ/PŁÓTNO,
2008