JANIK Piotr (1923 - 1981)
odbitka żelatynowo-srebrowa, vintage print/papier fotograficzny, 18,1 x 24,9 cm
sygnowany na odwrociu '"Martwa natura" | Janik Piotr - Gliwice'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANIK Piotr (1923 - 1981)
gelatin silver print, vintage print on photographic paper, 18.1 x 24.9 cm
signed on the reverse: '"Martwa natura" | Janik Piotr - Gliwice'
JANIK Piotr (1923 - 1981)
La modella IV z cyklu La modella, lata 60. XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier,
39 x 29 cm;
na odwrocie pieczątka autorska, pieczątka wystawowa oraz opis (piórem, kredką i ołówkiem);
odbitka autorska, nakład: nieokreślony
JANIK Piotr (1923 - 1981)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39,5 x 49 cm; opisana piórem na odwrocie, na odwrocie pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład nieokreślony
JANIK Piotr (1923 - 1981)
fotografia czarno-biała, brom, papier, 39 x 49 cm; opisana piórem na odwrocie, na odwrocie pieczęć autorska, nalepka wystawowa