PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, malarstwo, 30x20 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PARUCH Stefan (ur. 1978)
olej/płótno,
24 x 30 cm,
sygn.
PARUCH Stefan (ur. 1978)
olej, płótno, 38x47 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
olej/płótno
37 x 47 cm
sygn.
PARUCH Stefan (ur. 1978)
Czechosłowackie samoloty szkoleniowe 1-39, 2011
akryl, płótno;
100 x 70 cm
sygn. na odwrocie
PARUCH Stefan (ur. 1978)
Akryl, płótno;
73x92 cm
Sygn.na odwrocie: JAK/ PRZETR/ WAĆ/ ZIMĘ/ 2010/ STEFAN/ PARUCH
PARUCH Stefan (ur. 1978)
technika własna/karton,
15 x 19,5 cm,
sygn.
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, płótno,
70x70 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl/płótno,
125 cm x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
PARUCH Stefan (ur. 1978)
Akryl, Płotno;
50x 100 cm (całość)
sygn. na odwrocie: 2010/ "GRANAT"/ Stefan Paruch
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl/płótno
100x50 cm
Sygn. Na odwrocie: STEFAN/PARUCH/ "MASKA GAZOWA"/2010
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, płótno;
70 x 60 cm
sygn. na odwrocie: STEFAN PARUCH/ Tereny zielone 2004
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl/płótno,
30 x 30 cm
sygn. i dat. na odwrocie
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, płótno, 40x60 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl/płótno,
33 x 70 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `STEFAN PARUCH / 2009`
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl
38x55 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, płótno,
38x55 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
olej/płótno,
50 x 40 cm,
sygn.
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl, płótno, 30x80 cm
PARUCH Stefan (ur. 1978)
akryl/płótno, 50 x 50 cm, sygn.