SIEK Anna (ur. 1976)
litografia, papier
92 x 65 cm;
sygn. p. d.: Anna Siek '99 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Podróż" (ołówkiem); nr l. d.: E/A (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIEK Anna (ur. 1976)
olej, akryl, płótno, 73 x 65 cm,
sygn. p.d.: Anna / Siek / 2006
SIEK Anna (ur. 1976)
akwaforta, akwatinta, papier, 32,7 x 33,7 cm, (wymiar arkusza)
opisana. l. d.: E/A 2004 "Nowa istota"Anna Siek (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
akwaforta barwna, papier, 49 x 40 cm (odcisk płyty), 76,5 x 56 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p.d.: Anna Siek `00 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Zegar" (ołówkiem); nr l.d.: E/A (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
rze¼ba z marmuru na postumencie drewnianym, głowa: marmur, postument: drewno sosnowe i okucia metalowe, wys.: 137 cm
SIEK Anna (ur. 1976)
SIEK Anna (ur. 1976)
serigrafia, karton, 96 x 66,5 cm; sygn. i dat. p.d.: Anna Siek 1998 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Morze Czerwone" (ołówkiem); nr l.d.: 2/4 (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
litografia, papier, 92 x 65 cm; sygn. i dat. p.d.: Anna Siek `99 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Podróż" (ołówkiem); nr l.d.: E/A (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
akwaforta, papier, 29,3 x 99 cm (odcisk płyty), 33,5 x 99,3 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p.d.: Anna Siek 2000 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Śpiwór" (ołówkiem); nr l.d.: E/A (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
serigrafia, akwaforta, papier, 57 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: Anna Siek 2000 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Pokrowiec" (ołówkiem); nr l.d.: E/A (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)
technika graficzna własna, papier, 69,2 x 49,5 cm (odcisk płyty), 78,4 x 53,5 cm (wymiar arkusza); sygn. i dat. p.d.: Anna Siek 2007 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu: "Kod" (ołówkiem); nr l.d.: 1/1 (ołówkiem)
SIEK Anna (ur. 1976)