SOKOLNICKA Kama (ur. 1978 r., Wrocław)
Technika: acid-free paper
Data powstania: 2011
Wymiary: A4, 28 x 21,8 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Technika: druk na płótnie, tkanina, frędzle
Data powstania: 2017
Wymiary: 32 cm x 20 cm
Z cyklu: Smutek tropików
21x31 cm / kolaż na papierze bezkwasowym
Sygnowany ołówkiem na odwrocie
Praca pokazywana w 2012 r podczas wystawy indywidualna Disappoint of View w Galerii BWA Awangarda we Wrocławiu.
``Szary buk wraz z tłem szarego domu zostają wchłonięte przez noc``, 2008 r.
akryl, ołówek/sklejka, 45 x 29 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ` ``SZARY BUK WRAZ Z TŁEM | SZAREGO DOMU ZOSTAJĄ | WCHŁONIĘTE PRZEZ NOC` | J. Schuyler | Kama Sokolnicka `2008``
bez tytułu (do opowiadania Justyny Bargielskiej Zdjęcie Izaury), 2011
kolaż, stary papier kredowy,
15x21 cm,
sygn. Praca ukazała się w antologii opowiadań ORWO, wydanej z okazji wrocławskiego Festiwalu Opowiadania przez wydawnictwo Format.