SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Horyzont. Poruszanie ustami, 2015 r.
akryl, tempera/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `P. S. | "Horyzont. Poruszanie ustami" | 2014-2015 | 80x80 cm | tempera, akryl`
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `P.S. 2013/2015 | akryl tempera | 80 x 80 cm | "Cień i jego pan" `
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
na odwrociu opisany: `Piotr Sakowski | ``Lustro / MONDAY`` | tempera/akryl 2014 | 80 x 80 cm`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Portret młodej dziewczyny, 2014 r.
na odwrociu opisany: ```Portret młodej dziewczyny`` P.S. | tempera/akryl 2014 | 80 x 80 cm`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
fotografia barwna, papier Kodak Profesional Endura, 42,2xx30,6 cm, nakład: 1/6
opisany na odwrocie: P.SAKOWSKI 2005 FOTOGRAFIA BEZ TYTUŁU 1/6
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Metafora, rytm, cytat/akt, 2013/2014
tempera/akryl, płótno, 80x80 cm, opisany na odwrocie: P. Sakowski "Metafora, rytm, cytat/akt" tempera/akryl 2013/2014
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Kolekcjoner motyli / Portret, 2014 r.
na odwrociu opisany
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Sen/Pytania i odpowiedzi 2012-2014
tempera, akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: P.S
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Gabinet kolekcjonera 5/Historia pewnego obrazu, 2012-2014
akryl, tempera, płótno, 70 × 70 cm,
sygn. na odwrocie: P.Sakowski, "Gabinet kolekcjonera 5/Historia pewnego obrazu"
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, tempera/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Sakowski | tempera/akryl | 70 x 70 cm | ``Deja Vu II`` | 2014`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Włosek lwiego ogona, 2000/2013
akryl, olej, płótno, 56x46 cm
opisany na odwrocie: "Włosek lwiego ogona" Piotr Sakowski 2000/2013 akryl.olej
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Król Gór. Rezerwat wyobraźni dla oczu duszy, 2014
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Król Gór. Rezerwat wyobraźni dla oczu duszy. P.S. 14
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, tempera, płótno, 73 x 54 cm,
sygn. na odwrocie: P.S. 14 "Księżyc i pochodnia"
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, tempera, płótno, 81 x 81 cm,
sygn. na odwrocie: 2012 P. Sakowski "Gabinet kolekcjonera"
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Pamiętnik drzewa pomarańczowego, 2011/2012
sygn. na odwrocie: Piotr Sakowski "Pamiętnik drzewa pomarańczowego", tempera/akryl, 2011/2012
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Kompozycja fantastyczna/Akt, 2011-2012
akryl, płótno, 81x81 cm
opisany na odwrocie: P.S. 2011-2012/" Kompozycja artystyczna/Akt"
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, tempera/płótno, 81 x 81 cm
na odwrociu opisany: `P. S. 2011 81 x 81 cm | TEMPERA / AKRYL | "AKT / DWIE KOBIETY```
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Pejzaż fantastyczny / sen, 2011
akryl, płótno, 81 x 81 cm, syg. na odwrocie: P.S.
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
List do młodej nauczycielki / Akt, 2011/2012
akryl, płótno, 81 x 81 cm,
sygn. na odwrocie: P.S. 2011 / 2012
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: P.S.