GORBATOWSKI Konstanty (1914 - 1984)
olej/płótno, 63 x 51 cm,
sygnowany p.d.: 'K.Gorbatowski', datowany l.d.: '74',
oprawiony (68 x 56 cm z ramą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 40 x 60 cm
sygn. p.d.: "K.Gorbatowski"
olej/płótno, 71,5 x 56 cm
sygnowany p.d.: 'K. Gorbatowski' oraz datowany l.d.: '1973'
na odwrociu numer inwentarzowy: '30'
Olej, płótno; 65 x 100 cm
Sygnowany p.d.: KGorbatowski; l.d.: 1975
Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany p.d.: KGorbatowski; l.d.:1980
AKT W PERSPEKTYWIE MIASTA, ok. 1974
Olej, płótno; 82 x 100 cm
Sygnowany p.d.: K.Gorbatowski
ZIELONA PERSPEKTYWA (NOWY JORK), 1972
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany p.d.; K.Gorbatowski
Kompozycja z trzema postaciami
olej, płótno, 58,5 × 71,5 cm w świetle oprawy
sygn. p. d.: K.GORBATOWSKI
olej/płótno, 70 x 40 cm
sygnowany p.d. 'K. Gorbatowski' i opisany l.d.: 'Grenada | 1970'
na odwrociu: '40x90 | GRENADA | KONSTANTY GORBATOWSKI ', adres oraz numery inwentarzowe
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany p.d.: K. Gorbatowski
olej, płótno, 60,5 × 80,5 cm
sygn. p.d.: K.Gorbatowski, dat. l.d.: 1968
Olej, płótno; 81 x 100 cm
Sygnowany l.d.: 76; p.d.: K. Gorbatowski
DWIE KOBIETY PRZED MURAMI, 1965
Olej, płótno; 65 x 50 cm
Sygnowany l.g.: K. Gorbatowski; p.g.: 1965
Olej, płótno; 50 x 40 cm
TRZY POSTACIE NA AKCIE, przed 1966
Olej, płótno; 66 x 50 cm
Sygnowany p.d.: K Gorbatowski
Na odwrocie pieczęć wywozowa z 1966 r.
Olej, płótno; 67 x 53 cm
Sygnowany p.d.: K Gorbatowski; na odwrocie: malowany po butelce wódki | K Gorbatowski
Technika własna, karton; 49 x 39 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: KGrobatowski
Technika własna, karton; 49 x 69 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: K.Gorbatowski