CHACHUŁA Stanisław
olej, płótno, 49 x 70 cm, sygn. i dat. p.d.: St. Chachuła. 84
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHACHUŁA Stanisław
olej, tektura, 39 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: ST. Chachuła, 70.
CHACHUŁA Stanisław
olej, plótno, 49 x 64 cm, sygn. i dat. p.d.: St. Chachuła 71
CHACHUŁA Stanisław
olej, płótno naklejone na płótno, 49 x 64 cm,
sygn. i dat. p.d.: St. Chachuła 71
CHACHUŁA Stanisław
Uliczka południowego miasteczka, 1971 r.
olej, tektura, 49 x 38 cm,
sygn. i dat. p.d.: St.Chachuła 71
CHACHUŁA Stanisław
olej, płótno; 46,5 x 55,5 cm
sygn. i dat. p. d.: S.Chachuła ·81·
CHACHUŁA Stanisław
Olej, płótno;
58,5 x 79 cm
Sygnowany p.d.: St. Chachuła 75
CHACHUŁA Stanisław
Olej, płótno; 50,5 x 61 cm
Sygnowany p. d.: St. Chachuła 73
CHACHUŁA Stanisław
Olej, płyta; 45 x 55 cm
Sygnowany p. d.: St. Chachuła 72