JAKSZTAS Ludwik Lech (1950 Warszawa - 2013 Warszawa)
Niemowlę - syn artysty, 1993 r.
pastel/papier, 45 x 33 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jaksztas | 93`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier, 45 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `JAKSZTAS`
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, collage, papier; 41,5 x 61 cm;
Na odwrocie napis: Ludwik Jaksztas
Pomnik przyrody prawem chroniony, 1988 r.
olej/płótno, 49,5 x 64 cm
sygnowany p.d.: `JAKSZTAS 88`
opisany i datowany na odwrociu: `Ludwik Jaksztas ul. Wałbrzyska 15 m 709 02-739 Warszawa "Pomnik przyrody prawem chroniony" olej-płótno - 50 x 65 cm, 1988`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: `JAKSZTAS 88`
sygnowany i opisany na odwrociu
Estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Pomnik przyrody prawem chroniony, 2000
rysunek długopisem na papierze, 33 x 48 cm