DĄBROWSKA Katarzyna (ur. 1978)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z butelką (2017)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x100 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
120x90 cm
sygn. l.d.
olej, płótno
120x90 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
120x120 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
100x120 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
110x90
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x100 cm
sygn. p.d.
olej, płótno
110x110 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x80 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
110x110 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x100 cm
Dwie postacie (Mumie), 2006 r.
olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany p.d.: `[sygnatuta] 2006`
na odwrociu nalepka z danymi pracy
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x70
sygn. p.d., sitodruk, 100x70 cm